yahossein

دانلود قسمت 32 سریال افرا

ss
zakhmekari-series
gheblealam-Series
Shab Ahangi
Khatoon-series

دانلود قسمت ۳۲ سریال افرا

دانلود قسمت سی و دوم ۳۲ سریال افرا

دانلود رایگان قسمت سی و دوم ۳۲ سریال جذاب و دیدنی افرا در رسانه ساز موزیک

“لینک مستقیم دانلود سریال افرا قسمت ۳۲ قرار گرفت”

دانلود رایگان سریال افرا قسمت سی و دوم با لینک مستقیم و کیفیت بالای HD

دانلود سریال با سرعت بالا

کاور سریال افرا قسمت سی و دوم 32

 

دانلود قسمت سی و دوم سریال افرا

درباره سریال افرا :

  در پگاه مه‌آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ‌کس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است…” افرا ” تازه ترین مجموعه تلویزیونی بهرنگ توفیقی در مقام کارگردان است که از پنجم شهریورماه، هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما روانه آنتن می شود و تکرار آن نیز ساعت های ۹:۳۰ و ۱۵ روز بعد بازپخش خواهد شد. این سریال در ۴۰ قسمت تولید شده است.

دانلود قسمت ۳۲ سریال افرا

موضوع : اجتماعی

محصول کشور : ایران

محدودیت سنی : ندارد

تهیه کننده: بهرنگ توفیقی

نویسنده و کارگردان: بهرنگ توفیقی

” افرا ” تازه ترین مجموعه تلویزیونی بهرنگ توفیقی در مقام کارگردان است که از پنجم شهریورماه، هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما روانه آنتن می شود و تکرار آن نیز ساعت های ۹:۳۰ و ۱۵ روز بعد بازپخش خواهد شد. این سریال در ۴۰ قسمت تولید شده است.

خلاصه قسمت سی و دوم ۳۲ سریال افرا :

در پگاه مه‌آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ‌کس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است… ” افرا ” تازه ترین مجموعه تلویزیونی بهرنگ توفیقی در مقام کارگردان است که از پنجم شهریورماه، هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما روانه آنتن می شود و تکرار آن نیز ساعت های ۹:۳۰ و ۱۵ روز بعد بازپخش خواهد شد. این سریال در ۴۰ قسمت تولید شده است.

دانلود قسمت سی و دوم سریال افرا

بازیگران سریال افرا :

مهدی سلطانی (محمود فروزش)، پژمان بازغی (وحید)، مینا وحید (مهتاب)، روزبه حصاری (مسعود فروزش)، اسماعیل محرابی (سیروس)، فریبا متخصص (اعظم)، نسرین بابایی (پروین)، پیام دهکردی (مامانی)

………………………………………….

“مصرف اینترنت برای دانلود قانونی سریال افرا نیم‌بها می باشد”

………………………………….

دانلود قسمت سی و دوم سریال افرا رایگان

………………………………..

رسانه ساز موزیک شما را به تماشای سریال جذاب و تماشایی افرا دعوت میکند.

با رسانه ساز موزیک همراه باشید با بروز ترین آهنگ های تمام خواننده های فارسی زبان دنیا به همراه بروز ترین فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی
هنرمندان محبوب

مطالب زیر رو هم بهتون پیشنهاد میکنیم

نظر خود را بنویسید